سلام مهمان گرامي؛
به سایت ماهواره فیکس ست fixsat
خوش آمدید

براي مشاهده تالارسایت تخصصی ماهواره fixsat با امکانات کامل , گفتگو با مدیران و دانلود کاملا رایگان از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

فروش اکانت جی شیر

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

صفحه 3 از 48 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 475
  1. Top | #21
    M0|-|$en-$@T

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از M0|-|$en-$@T عزیز تشکر کرده اند:

3. # ADS

4. Top | #22
    M0|-|$en-$@T

دوستان گرامی، هر چه سریع تر پاسخ سوال زیر را تنها با کلیک بر روی لینک آبی زیر اعلام نمایید
    http://www.facebook.com/questions/443219052408650/
    آیا موفق به دریافت شبکه فیس1 بر روی یوروبرد9 شده اید؟ نتایج این نظرسنجی به مسئولین اطلاع داده خواهد شد

5. 4 کاربر برای این پست سودمند از M0|-|$en-$@T عزیز تشکر کرده اند:

6. Top | #23
    FARHOOD

Face 1

7. 2 کاربر برای این پست سودمند از FARHOOD عزیز تشکر کرده اند:

8. Top | #24
    FARHOOD

نظرسنجی این شبکه:

شما اعلام نمایید، آیا شبکه Face1 واقع در مسیر یوروبرد۹ در ۹ درجه شرقی را دریافت کرده اید یا خیر؟

9. یک کاربر برای این پست سودمند از FARHOOD عزیز تشکر کرده اند:

10. Top | #25
    M0|-|$en-$@T

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

11. 3 کاربر برای این پست سودمند از M0|-|$en-$@T عزیز تشکر کرده اند:

12. Top | #26
    M0|-|$en-$@T

قابل توجه دوستان عزیز پخش رسمی تلویزیون فیس وان {face1} از تاریخ 12/12/2012 شروع میشود

13. 4 کاربر برای این پست سودمند از M0|-|$en-$@T عزیز تشکر کرده اند:

14. Top | #27
    FARHOOD

پخش برنامه های

face1tv

بزودی از هاتبرد ...........

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از FARHOOD عزیز تشکر کرده اند:

16. Top | #28
    FARHOOD

آشپزی با ترنم

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از FARHOOD عزیز تشکر کرده اند:

18. Top | #29
    FARHOOD

مجله ببین: دوستان گرامی و عزیز من که کاملا این مطلب رو درک می کنید!
    یادتونه چه انتقاد های گاها تندی به پرشین تون و تی وی پرشیا داشتیم اما به محض این که تغییر رویه دادن و فرکانس خودشون رو عوض کردن اطلاعیه تشکر و قدردانی دادیم؟ یا یادتونه چقدر از اقدام جم برای این کار که با قوانین سر سخت خود نمی ذاره شبکه های دیگه برن رو یاه ست (نه این که نمی ذاره، قوانین رو انقدر سخت می کنه که نتونن برن به خصوص این که به پهنای باند زیر ۴ مگابیت اجازه نمی داد)، انتقاد کردیم؟ و بعدش وقتی خبردار شدیم که یک سری شبکه اعلام کردند می خوان رو یاه ست روی ایر برن گفتیم “اگر شدنی باشه” ما کاملا خوشحالیم و پشتیبانی می کنیم؟ یادتونه که وقتی شنیدیم شبکه های پرشین استار که از پایین بودن شدید بیننده در اونا مطلع هستیم، قصد تغییر داره چه طور حمایت کردیم؟
    حال این بار خدا رو شکر اطلاع رسانی های دقیق و نمایش آمار و ارقام دوباره پاسخ گو بود و مدیریت شبکه فیس۱ تصمیم گرفتند پخش را از ماهواره هاتبرد نیز دنبال کنند. اگر یادتان باشد می گفتیم شبکه فیس۱ شبکه ای است که برای هوا پخش خواهد شد! اما همیشه اشاره می کردیم که برنامه هایی که در شبکه پخش می شوند برنامه های ساخته شده توسط خود شبکه هست و این یک امر نوین و قابل احترام هست. برای همین خواهش می کنیم اگر این شبکه روی هاتبرد روی ایر رفت و کیفیتش اونقدر قابل قبول نبود زیاد سخت نگیرید. هر کاری روز اول شدنی نیست و پله به پله نیاز به پیشرفت داره. همین که این شبکه به هاتبرد می خواد بیاد خودش خیلی جای شکر داره. به خدا اصلا نمی دونم قراره شبکه روی هاتبرد چه کیفیتی داشته باشه اما چه بالا بود و چه پایین بیاید پشتیبانی کنیم تا شاید واقعا این بار بعد از مدت ها (بعد شبکه من و تو) شاهد یک شبکه با ارزش دیگه فارسی باشیم.
    من این رو در جمع دوستان گفتم، اگر یک رسانه با ملیون ملیون بیننده یک اشتباه کنه که ۱ بیننده رو از دست بده سخت انقاد و اطلاع رسانی می کنیم تا دفعه بعد این اشتباه صورت نگیره! اما از طرفی اگر اگر یک شبکه ۱ بیننده داشته باشه و ۱ بیننده دیگه رو به بینندگانش اضافه کنه، روی سر می گیریمش و پشتیبانی و اطلاع رسانی می کنیم تا بار اولش نباشه که یک کار مثبت انجام میده.به هر حال من اگر انتقادی می کنم حالا چه ساده چه تند، و با انتقاد های برخی دوستان که برخی به جا و برخی انصافا نابجا هست رو به رو می شم، قصدم چیزی بود که گفته شد.
    من هم فقط همین جا به مدیریت شبکه فیس۱ تبریک می گم و براشون آرزو می کنم که با استفاده از بهترین استعداد ها و بهترین فکر ها، به هدف خودشون زودتر برسند. موفق باشید

19. 2 کاربر برای این پست سودمند از FARHOOD عزیز تشکر کرده اند:

20. Top | #30
    M0|-|$en-$@T

شبکه face1 فرکانس خود را در ماهواره هاتبرد اعلام کرد

http://www.sat2hd4.org/attachment.ph...1&d=1355217457

اطلاعیه شبکه Face1 به این شرح میباشد:
    قابل توجه تمامی عزیزان :
    با توجه به درخواست فراوان و مکرر شما مبنی بر قرار گرفتن شبکه فیس وان بر روی ماهواره هاتبرد این امر میسر گردید و شما از تاریخ 12/12/2012 میتوانید این شبکه را علاوه بر ماهواره یوروبرد بر روی هاتبرد نیز مشاهده نمایید
    FRQ:11642
    SR:27500
    POL:H
    ----------
    همه این فرکانس ترک میکنن اینا میان رو این فرکانس
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

21. 2 کاربر برای این پست سودمند از M0|-|$en-$@T عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 48 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین